כניסת חברים

מפגש לימוד פתוח של צוות המבנה הארגוני

כל חברי הקהילה מוזמנים

למפגש לימוד פתוח של צוות המבנה הארגוני:

 

תפקיד צוות המבנה הארגוני הוא לבחון את חלוקת האחריות והסמכות בין האגודות בישוב והשלכותיה לגבי המקורות התקציבים. הצוות עובד לאור החזון המוצע ליישוב - בכפר בלום מתקיימת קהילה חמה ומאוחדת שחבריה אוהבים את המקום והינם שווי זכויות וחובות בעיצוב, השפעה ומעורבות בהתנהלות הקהילתית המשותפת. מטרת הצוות היא להציע שינויים במבנה הארגוני הקהילה על מנת ליצור מבנה המעודד חיבור קהילתי מיטבי בין כל המגזרים בקיבוץ.

אחד מהשלבים החשובים בעבודת הצוות מתמקד בבחינה של המבנה הארגוני של ישובים אחרים בעלי מאפיינים דומים. בשלב זה נלמד מניסיונם של ישובים אחרים לגבי ההשלכות של פעולות אפשריות לחיבור בין האגודות ולגבי תהליך השילוב של כלל התושבים בקהילה.

הזמנו את יענקל'ה זוסמן בכדי להציג את הנושא בפגישה הפתוחה.

 ליענקלה ניסיון עשיר בתהליכי שילוב ושיתוף בין אגודות קהילתיות חדשות שנוצרו בישובים קיימים לבין האגודות הוותיקות. הוא עבד כמנהל האגודה הקהילתית בגשר הזיו ובמלכיה וכמנהל הקהילה/אגש"ח בחניתה. כיום הוא עובד כמנהל הקהילה בנאות מרדכי.

המפגש עם יענקלה יתקיים ביום שישי, ה-28 למרץ, בשעה 8:30 בבוקר במועדון לחבר.

 השינויים במבנה הארגוני ישפיעו על תחומים שונים הנוגעים לחיינו כקהילה. המפגש יאפשר לכולנו להתרשם מאפשרויות השילוב, להתמודד עם חששות מפני השינוי ולזהות את התועלת המשמעותית שתנבע מהשינויים.

אל תפספסו את ההזדמנות לשמוע ולשאול...

 

מצפים לראותכם!