כניסת חברים

חג-העצמאות – תשע"ד רשימת תורנים

תורנויות חג – עובדים שעתיים

לחגיגות יום העצמאות נדרשות הרבה ידיים עובדות בכדי להפיק את אירועי החג.

מצורפת רשימה של שיבוץ ל"תורנות חג": כשעתיים של התנדבות לעזרה בחג.

קראו את הרשימה וראו היכן אתם משובצים.

תודה מראש לכל עזרה,

וחג שמח!

 

זהר אפרתי וצוות החג.


יום שני, 5/5 – ערב יום העצמאות


הובלת ציוד והחזרתו:צוות הנוי

זיקוקים:צביקה ולר

סידור השולחות והכיסאות על הדשא (לאחר טקס יום-הזיכרון, ביום א' 4/5).
אחראי:   אסף לבנון + חגי גולן,  גלעד מרגלית, תום מרגלית, שאול טינסקי, יהב     
שבטיאל, אסף פוזנר, זיו חן, גיא קריידן, רועי באומן, ירון בן-גל, מתן סבגי,    
להב עידו, טוביהו איתן, ששון נועם, עפרי פורת.               

הכנת המוקדים בחדר-אוכל – מיד לאחר טקס יום הזיכרון
 אחראית ארוחה:מיה פארן.
+ חן ברטוב, אריאלה זלינבבא, תמי חודורוב, שרה בנארי.



ערב יום העצמאות – יום שני 5/5

במטבח עם יפתח – בשעה 11.00:     אביטל רימון, רחל קריידן, נרי קריידן,
                           לאה סטרס, ג'רי פורת, ריטה רץ, מרים שחר,
                            ירדנה בנארי.   

פתיחת בקבוקים:     דובי מרגלית, אמנון שץ.

בחדר אוכל – אחראית ארוחה:   מיה פארן + שרון ביתן (מהבוקר עד 14.00).
חימום האוכל בתנורים:     בתיאום עם יפתח דהדי.
הוצאת שתיה וחלוקה לשולחנות – בשעה: 18.30:     יהודה הלפרן, דני ששון, צביקה פרי, עמית הניג, ידין ישראלי, גינטר תומר.    
                                  
הוצאת האוכל מהתנורים:  בתיאום עם מיה פארן – עמרם פלטיאל, יחזקאל ששון,כהן ידין, דהדי מאיר, אמיתי רובין, מיכילוב מקסים.    

קבלת בקבוקים ופירוק בחדר-אוכל אחרי הארוחה (כולל מפות):  רקפת הדני-פרסר, ארזי שלומית, בונקר דליה, איתי המאירי, מנור אורן.          

פירוק שטח אחרי הארוחה:אברהם ניב, שחר אורון, עודד דיין, עופר המאירי, ירון סרף,  ידין פורת, אבישי גורדון, אדרי דודו, איציק רואימי.    
       
הציבור  מוזמן  להשתתף  בפירוק.

קפה "אורנים"
אחראיות : סטייסי אבני + שבע דגן.

הכנה - תורנים בשעה: 16.00 - במטבח:יסמין כהן, טניה פרץ, ליאת בן-דור, מיכל כהן,  אהובה פלטיאל, נטשה גלוסקין, שושי רייכנטל. נירה זוהר, שושי ניב, רחל דיין,
מימי היינה, שלומית שולמן.
                        
הגשה - תורנים בהגשה ופירוק בסיום:  אחראית:  סטייסי אבני.                  

תורנים בהגשה:  דליה ברנקל, פרנסי אלן-שטרן, קריסטל ישראלי.               

תורנים לפירוק:
   ג'נט הניג, דרור בונקר, ישי שץ, זאב הניג, רותי מלכה.

קומזיץ – בשעה 23.00:    
אחראים:עוז פלג, מתן מרגלית, צפריר פרפרי + עמירם פורת, שי ולר.
רישום:      אחראית:    רותם ברק + שרהלה ל.ח., שירי בן-גל, ארזי מורן.



   יום שלישי – יום העצמאות

י   ר   י    ד   -    בשעה: 16.00
אחראי הקמה ופירוק: יוחאי פארן + אבי ניב, אמיר פיין, יפתח דהדי, אבי כהן, נוויזאדה דורון, חגי גולן.           

קפיטריה ביריד – נפתחת בשעה: 16.00
הכנה בשעה: 14.00 -אחראית:    שלומית כהן.
תורנים: חנה קריידן, רבקה גורדון, נועה אורון, ניבה ולר, מרים אבין.  
 
פתיחת קפיטריה משעה 16.00 –  אחראית:   גינה המאירי.
תורניות:   קרול לוינסקי, רוית גולן, סברינה ספארק, בונקר אוסנת.
מ-18.00 עד הפירוק: – אחראית:     יהודית המאירי.    
תורנים:    יעקב מוסרי, ג'קי סרף, דוד גלזר, אפרת גולן. יוסי בר.
     

                                                                  

חג עצמאות שמח לכולנו,
צוות  חג