כניסת חברים

תורנויות בחג

עובדים שעתיים.

יום רביעי, 22/4 – ערב יום העצמאות


הובלת ציוד והחזרתו:   יאיר סונדק, יזהר שולמן, דרור גולן.    .
זיקוקין:        צביקה ולר.
סידור השולחות והכיסאות על הדשא:   (לאחר טקס יום-הזיכרון, ביום ג' 21/4).
אחראי:   אסף לבנון + יזהר שולמן,  גלעד מרגלית, תום מרגלית, שאול טינסקי, יהב    
שבטיאל, אסף פוזנר, זיו חן, גיא קריידן, רועי באומן, ירון בן-גל, מתן סבגי,   
שטרן אסף, טוביהו איתן, ששון נועם, עפרי פורת,  חברה-בוגרת בליווי
מדריכים.              
הכנת המוקדים בחדר-אוכל – מיד לאחר טקס יום הזיכרון
 אחראיות ארוחה:     שרה בנארי + שרון ביתן.
מיה פארן, אריאלה זלינבבא, תמי חודורוב, עמרני רובי, יפית נוויזאדה.


ערב יום העצמאות – יום רביעי 22/4
במטבח עם יפתח – בשעה 11.00:     אביטל רימון, רחל קריידן, נרי קריידן,
                           לאה סטרס, ג'רי פורת, ריטה רץ, מרים שחר,
                            ירדנה בנארי.   
פתיחת בקבוקים:     דובי מרגלית, אמנון שץ.
בחדר אוכל – אחראית ארוחה:   שרה בנארי + שרון ביתן (מהבוקר עד 14.00).
חימום האוכל בתנורים:     בתיאום עם יפתח דהדי.
הוצאת שתיה וחלוקה לשולחנות – בשעה: 18.30:     יהודה הלפרן, דני ששון, צביקה פרי, עמית הניג, ידין ישראלי, גינטר תומר, רועי שחר.
                                 
הוצאת האוכל מהתנורים:  בתיאום עם שרה בנארי – עמרם פלטיאל, יחזקאל ששון,
       כהן ידין, דהדי מאיר, אמיתי רובין, מיכילוב מקסים.    
קבלת בקבוקים ופירוק בחדר-אוכל אחרי הארוחה (כולל מפות): 
אחראית:   רקפת הדני-פרסר.   ארזי שלומית, בונקר דליה, איתי המאירי, מנור אורן.         
פירוק שטח אחרי הארוחה – אחראי: אבי ניב    אברהם ניב, שחר אורון, עודד דיין, עופר המאירי, ירון סרף,  פורת, אבישי גורדון, אדרי דודו, איציק רואימי, קובי לוי.
עמירם פורת.      
 הציבור  מוזמן  להשתתף  בפירוק.
קפה "אורנים"
אחראיות :      סטייסי אבני + שבע דגן.
הכנה - תורנים בשעה: 16.00 - במטבח:    גילה רובין, אסתר שחר, ליאת בן-אור, מיכל כהן,  אהובה פלטיאל, רינה שחם, נירה זוהר, שושי ניב, רחל דיין, מיכל שטרן,
מימי היינה, שלומית שולמן.
                       
הגשה - תורנים בהגשה ופירוק בסיום:  אחראית:  סטייסי אבני.                 
תורנים בהגשה:  דליה ברנקל, פרנסי אלן-שטרן, קריסטל ישראלי.              
תורנים לפירוק:   ג'נט הניג, דרור בונקר, ישי שץ, זאב הניג, רותי מלכה.
קומזיץ – בשעה 23.00:   
אחראי:      עוז פלג.  צוות:  ידין פורת, שי ולר, יאיר ביאלי.
רישום:      אחראית:    רז ששון – בשעה:  23.00-01.00.
              גפן שטרן -
על האש:    מתן מרגלית, תום מרגלית. עוזרות נוספות:  דקלה דהדי, סיון ברטוב.


   יום חמישי – יום העצמאות
י   ר   י    ד   -    בשעה: 16.00
אחראי הקמה ופירוק:     יוחאי פארן.
אמיר פיין, יפתח דהדי, אבי כהן, נוויזאדה דורון, חגי גולן, אבי ניב.        
קפיטריה ביריד – נפתחת בשעה: 16.00
הכנה בשעה: 14.00 -       אחראית:    סווטלנה ריקל.
תורנים:      חנה קריידן, רבקה גורדון, נועה אורון, ניבה ולר, שלוית פלטיאל.   
פתיחת קפיטריה משעה 16.00 –  אחראית:   גינה המאירי.
תורניות:   קרול לוינסקי, שלומית כהן, סברינה ספארק, בונקר אוסנת.
מ-18.00 עד הפירוק: – אחראית:     יהודית המאירי.   
תורנים:    ג'קי סרף, דוד גלזר, אפרת גולן. יוסי בר, גבי סירצקי.
    

                                                                 

חג עצמאות שמח לכולנו,



                                     צוות  חג