כניסת חברים

חג העצמאות-רשימת תורנים
תורנויות חג – עובדים שעתיים  -   מעודכן

יום שלישי, 10.5.16 -  ערב יום הזכרון
*****************************************************


הובלת ציוד והחזרתו:   יאיר סונדק, יזהר שולמן, דרור גולן, יאור ארנון.

זיקוקין: צביקה ולר.

סידור השולחות והכיסאות על הדשא:  לאחר טקס יום-הזיכרון, ביום ג' 10/5:
אחראי:   אסף לבנון + יזהר שולמן,  גלעד מרגלית, שאול טינסקי, יהב שבטיאל, אסף פוזנר, זיו חן, גיא קריידן, רועי באומן, ירון בן גל, אסף שטרן, איתן טוביהו, נועם ששון, עפרי פורת,  חברה-בוגרת בליווי  מדריכים.  
                 
תפאורה: יונה אמזלג, יניב אבני, גבי סירצקי, חווה ניב, אורן מנור.

הכנת המוקדים בחדר אוכל: מיד לאחר טקס יום הזיכרון:
אחראיות ארוחה: ורה מרגלית + שרה בנארי (עוזרת).
מיה פארן, אורנה מרגלית, יאנה מרגלית, מיכל שטרן, אופירה פלטיאל, רובי עמרני.

יום רביעי, 11.5.16 -  יום הזכרון + ערב חג יום העצמאות
*****************************************************
*************

במטבח עם יפתח – בשעה 11.00: אביטל רימון, רחל קריידן, נרי קריידן, לאה סטרס, ג'רי פורת, ריטה רץ, מרים שחר, ירדנה בנארי.    

פתיחת בקבוקים:  דובי מרגלית, אמנון שץ.

בחדר אוכל – אחראית ארוחה:   ורה מרגלית.

חימום האוכל בתנורים: בתיאום עם יפתח דהדי.

הוצאת שתיה וחלוקה לשולחנות – בשעה 18.30: יהודה הלפרן, דני ששון, צביקה פרי, עמית הניג, ידין ישראלי, תומר גינטר, רועי שחר.
                                  
הוצאת האוכל מהתנורים:  בתיאום עם ורה מרגלית – עמרם פלטיאל, יחזקאל ששון, ידין כהן, מאיר דהדי, אמיתי רובין, רפי עמרם.   

קבלת בקבוקים ופירוק בחדר אוכל אחרי הארוחה (כולל מפות): 

אחראית:
רקפת הדני-פרסר. שלומית ארזי, שושי ניב, ציונה פישר, אבנר ישראלי , אפרת גולן, בשמת כוכב.             

פירוק שטח אחרי הארוחה – אחראי: אבי ניב    אברהם ניב, שחר אורון, עודד דיין, עופר המאירי, ירון סרף,  אבישי גורדון, דודו אדרי, איציק רואימי, עמירם פורת, ירון בן גל.
       
הציבור מוזמן  להשתתף  בפירוק.

קפה "אורנים"

אחראיות:
סטייסי אבני + שירלי סירצקי + יונה אמזלג.

הכנה תורנים בשעה 16:00 במטבח: גילה רובין, אסתר שחר, מיכל כהן,  דליה ברנקל, רינה שחם, נירה זוהר, רחל דיין, קרן שולמן, שלומית שולמן, תמי פרץ.
                        
הגשה - תורנים בהגשה ופירוק בסיום:  אחראית:  סטייסי אבני.                  

תורנים בהגשה:
  אהובה פלטיאל, פרנסי אלן שטרן, קריסטל ישראלי
תורנים לפירוק: ג'נט הניג, זאב הניג, רותי מלכה, יונה אמזלג.

קומזיץ בשעה 23.00:    
אחראי:      עוז פלג.
צוות:  ידין פורת, שי ולר, יאיר ביאלי.

רישום:     
אחראית רותם ברק  – בשעה:  23.00-01.00.
רז ששון – בשעה:     03.00 – 01.00  -

על האש:   
מתן מרגלית, תום מרגלית. עוזרות נוספות:  דקלה דהדי, סיון ברטוב.


יום חמישי, 12.5.16 -   יום העצמאות
***********************************************
יריד בשעה: 16.00

אחראי הקמה ופירוק:     יוחאי פארן.
אמיר פיין, יפתח דהדי, אבי כהן, דורון נוויזאדה, חגי גולן, אבי ניב. 
      
קפיטריה ביריד נפתחת בשעה: 16.00

הכנה בשעה 14.00 אחראית: שרון ביתן.
תורניות:  חנה קריידן, רבקה גורדון, ניבה ולר, שלוית פלטיאל, אנה גוריאנוב.   

פתיחת קפיטריה משעה 16.00 –  אחראית:   סווטלנה ריקל.

תורניות: 
  קרול לוינסקי,  סברינה ספארק,  ניצה אלנקווה.              

מ18.00 עד הפירוק.
אחראית: יהודית המאירי.   
תורניות: רינה רונן, גילה ברמן
תורנים לפירוק:    ג'קי סרף, דוד גלזר, חיים עמרני, ברלינסקי גרגורי

                                                                  

חג עצמאות שמח לכולנו,
צוות  חג