בעיה בהצגת דוא"ל זה? צפו בגרסה מקוונת

כפר בלום

דף הבית | צרו קשר | רשימת ניוזלטרים

לוגו האתר

יין ופיצה, סרט על הדשא, דפי מידע ועוד.
f10_title
אירוע מידברן הינו האירוע האזורי הרשמי של קהילת מידברן – קהילת הברנינג-מן בישראל. למשך 5 ימים מוקמת עיר זמנית במדבר ובה מתקיים מרחב שמאפשר חיים קהילתיים, יצירה, אומנות וביטוי עצמי רדיקלי.

אירוע מידברן הוא לא פסטיבל מצוי עם מופעים גדולים על במות ענק. למעשה, הוא יותר עיר מאשר פסטיבל, עיר שבה כמעט כל מה שקורה נוצר אך ורק בידי תושביה שכולם משתתפים באירוע ומקיימים את עשרת העקרונות. האירוע מאורגן כולו בידי מתנדבים חברי הקהילה וכל משתתף תורם את חלקו.

המשתתפים מקימים עשרות מחנות ויוצרים עשרות מיצבים. נכון להיום, מידברן הוא האירוע האיזורי השלישי בגודלו בעולם.

בניסיון להגדירו נאמר עליו שהוא "כאוס טוטלי, יצירתיות חסרת גבולות, רוחניות, אומנות, חופש, וההבנה שאין דבר מוזר יותר בטבע מהמין האנושי".

זו השנה שנייה שמאיר סטרס (הבן של לאה וחנניה) שותף בבניית מיצב בפסטיבל. השנה הוא הוזמן לבנות את הטמפל TEMPLE שביחד עם מיצב ה"איש הבוער" הם מייצבים המרכזיים בפסטיבל.
פרוייקט מדהיםשקצר שבחים רבים. מאיר כל הכבוד!!!

הסרטון שמצורף מתאר בקצרה את תהליך הבנייה של הטמפל. מומלץ בחום לראות...
(ולתרום...החברה' האלה עוד מגייסים תרומות להשלים את העלות).

לסרטון לחצו כאן.

יין טעים ומרענן, פיצה משובחת ואבי מיכאלי בעמדה

זה קורה היום!!!
יום שישי ה-15.7.16 החל מהשעה 12:00 - יום שישי של פאן רציני בקוקיה בדפנה.

סרט ליל קיץ על הדשא של הרדיו

 מוצאי שבת ה-16.7.16. פריסת מחצלות ב-20:00. הסרט יוקרן על הדשא ליד "רדיו קול הגליל העליון" בקיבוץ עמיר.
מתוך ויקיפדיה:  "מחפשים את שוגרמן" (באנגלית: Searching for Sugar Man) הוא סרט תעודה שוודי-בריטי משנת 2012, בבימויו של מאליק בנג'לול, זוכה פרס אוסקר לסרט התיעודי הטוב ביותר. הסרט מציג את מאמציהם של שני דרום אפריקאים מקייפטאון, סטיבן "שוגר" סיגרמן וקרייג ברת'ולומיו סטרידום, לבדוק את נכונות השמועה על מותו של המוזיקאי סיקסטו רודריגז, או לחלופין לגלות מה עלה בגורלו. רודריגז זכה להצלחה רבה בדרום אפריקה, אך מידע מועט בלבד היה ידוע אודותיו במדינה זו. פסקול הסרט מורכב משיריו של רודריגז.
למידע נוסף

הודעה מהמרפאה

ביום רביעי ה-20.7.16 המרפאה תהיה סגורה בגלל ביקורת של קופת חולים. במקרים דחופים בלבד ניתן ליצור קשר טלפוני עם המרפאה. 04-6948527

דפי מידע גיליון 157

סיכום הנהלת אג"ק, סיכומי חג, חלון למייסדים ועוד.
לגיליון המלא

סיכום ישיבת הנהלת קהילה מיום 6.7.16

סדר יום: הגדרת אמצעי אכיפה לגביית חובות של חברי אג"ק, מדיניות בחירה ואורך קדנציה של תפקיד ריכוז התרבות, שימוש בשלטים בשער ההרחבה. לסיכום

צוות קיימות: סיכום ישיבות התנעת הצוות וקול קורא למצטרפים

צוות קיימות הוקם במטרה לקדם את נושאי הקיימות בקיבוץ במסגרת הקהילה, בענפי הקיבוץ ובפרויקטים שונים. וכן למנף את הקיימות לטובת התחדשות ובינוי קהילתי. אנחנו רוצים להזמין אנשים נוספים להצטרף אלינו ולקחת חלק בתהליך חשיבה ועשייה משמעותית בפועל. רקע או הבנה בקיימות אינם מחייבים; רק ראש פתוח, יצרתיות ורצון לשנות!
לפרטים נוספים

אימון ממוקד תוצאה למציאת עבודה

מעברים מזמינם אותכם לקורס מצויין למחפשי עבודה, גילאי 50+. למידע נוסף

סטודיו בודיקה (הסטודיו של היילי)

לא רק TRX!!!
אני מזמינה אותכם לבחור את האימון שמתאים לכם: יוגה, אימון אישי, אימון TRX באלנס שעובד על יציבה יציבות ושרירי ליבה, אימון HIT אימון בדופק גבוהה, אימון TRX כח, אימון פאשיה העובד על הערכה וחיזוק של רצועות בגוף תוך טיפול בכאבים ובעיות של גמישות, אימון אימהות ותינוקות - אימון לאמהות בחופשת לידה יחד עם התינוקות, חוג כושר לילדים ועוד.
למידע נוסף

הסרה מרשימת התפוצה

כפר בלום -
http://www.kbm.org.il/

מידעון מופעל על ידי
מגוון אפקט