כניסת חברים

"ילד הוא ילד"


נרתמים למאמץ למען ילדים, נפגעי האסון ההומניטרי בסוריה

מנהלי/ות הגיל הרך, מנהלי/ות חינוך, מנהלי/ות קהילה, מזכירים/ות ויו"רים/יות בקיבוצים,

שלום רב!
איננו יכולים עוד לעמוד מנגד.
המוני בני אדם וילדים בפרט, נטבחים, מותקפים, מאבדים את בתיהם, נפצעים ומורעבים. וכל זאת כאן "בשכונה שלנו", מאות קילומטרים ספורים מאתנו.

בשבוע הקרוב אנו יוצאים במבצע לאיסוף אריזות מזון יבש לתינוקות, אותן נרכז ונשלח אותן אל מרכזי הסיוע ההומניטריים המטפלים באוכלוסייה.
לשם כך חברנו אל ארגון Israeli Flying Aid (IFA) המתמחה בהענקת סיוע מציל חיים לאוכלוסיות במדינות אסון וסכסוך. הארגון עושה כל שביכולתו על מנת להקל ולו במעט על סבלם של ניזוקי האלימות במלחמת האזרחים הסורית.

איך אתם יכולים לעזור?

1.    אנו פונים אליכם להתגייס, לקבוע ולפרסם נקודת איסוף נגישה ושמורה אליה יוכלו חברי הקיבוץ להביא בקלות את אריזות המזון (כל-בו, המרכולית, מחסן חינוך וכד'...), כדי להקל על התורמים. ולאסוף את מוצרי המזון.
2.    אנו ממליצים לפרסם את המבצע בערוצי הקשר השונים כדי שכלל החברים, התושבים, הילדים והנוער בקיבוצים יוכלו לקחת חלק במאמץ.
3.    אנא דאגו לאסוף אך ורק פורמולות (תרכובות מזון לתינוקות) שלב 1, באריזות מקוריות סגורות ולא פגומות שתאריך התפוגה שלהם הוא לפחות חצי שנה מהיום.
4.    את אריזות המזון שייאספו, יש להעביר אל חניכי י"ב אשר יוצאים למסע י"ב ביום שני הקרוב ה- 26.12, שם הם ירכזו את התרומות ויעבירו אל IFA.
5.    קיבוצים שלא יספיקו להתארגן בזמן, או שאין להם חניכים היוצאים למסע י"ב, מוזמנים ליצור עמנו קשר ב SMS ובו ציינו את שם ותפקיד איש הקשר בקיבוץ, מספר הטלפון, הדואר האלקטרוני שלו ואת מיקום נקודת האיסוף בקיבוץ. את ההודעות יש לשלוח לנייד של גיל מושקוביץ – 052-4840770 . ואנו נמצא את הדרך להעביר את תרומתכם ליעדה.

אנו מעריכים מאד את ההירתמות ועומדים לרשותכם!


גיל לין - משנה למזכ"ל התנועה הקיבוצית, גיל מושקוביץ - רכז משימות לאומיות,
חלי זלינגר - מנהלת רשת הגן הקיבוצי, דבי בראס – מנהלת ארגון הנוער שבילים