כניסת חברים

אות הצטיינות לבקר ה- GSI של גלקון

 

בקר ההשקיה החכם של גלקון, ה- GSI, ממשיך להוכיח את עצמו ומקבל את אות ההצטיינות המיוחד מענף הגינון בועידת ישראל לגינון של משוב, זאת בהמשך לזכייתו  בתחרות מוצר השנה של ארגון המים וההשקיה האירופאי ה-.  2013 EIA

 

חברת גלקון המובילה את שוק ההשקיה החכמה, גאה להודיע על בחירתו של  הבקר החכם, ה- GSI כמוצר המצטיין של ענף הגינון בוועידת ישראל לגינון של משוב.

 

ה- GSI הוא חלק מסדרת בקרי השקיה חכמים  Galcon Smart.

 

Galcon Smart מפגיש בין ה"אינטרנט של הדברים" ("Internet of Things") לעולם ההשקיה המודרני.

Galcon Smart הוא קו חדש של בקרי השקיה מבוססי טכנולוגיות תקשורת מתקדמות כמו: סלולאר, רדיו, WIFI ו Bluetooth המיועדים לשוק הגינון הפרטי, לשוק הגינון הציבורי ולשוק ההשקייה החקלאית.

 

גיל רוזנברג , אגרונום בכיר ויו"ר הוועדה הציבורית הבוחרת, בישר על הזכייה וברך על בחירתה של "חברת גלקון כזוכה באות נבחר השנה בגינון לשנת 2015, על חדשנות פורצת דרך בהשקיית גנים בישראל, עם מערכת  ה GSI החדשה, המאפשרת בקרה מהסלולר על כל טיפה וטיפה".

 

שגיא רובין , מנכ"ל גלקון, ציין כי "חברת גלקון ועובדיה גאים על זכיית ה GSI באות נבחר השנה ומודים לוועדה על הכרתה החשובה" שגיא הוסיף כי "בקר ה GSI מצטרף לסל בקרי השקייה מתקדמים, העומדים לרשות ציבור הצרכנים והגננים בישראל ומהווה נדבך חשוב בקידום החדשנות בקרב בקרת ההשקייה בישראל. שגיא התחייב כי "חברת גלקון תמשיך להשקיע משאבים בפיתוח פתרונות יצירתיים וחדשנים לשוק הישראלי".

 

בתוך כך נמסר כי מערכת ה GSI  של גלקון מותקנת באלפי אתרים בישראל ובעולם, ובינהם בביתן הישראלי בתערוכת Expo Milano, בו הוקם קיר ענקי ויחיד מסוגו, בגודל של 62 מטר רוחב על 12 מטר גובה ואשר על הקיר גדלים וארטיקלית מגוון גידולי נוי וחקלאות ומושקים ע"י מערכת ה GSI  של גלקון.

 


 

 

חברת גלקון

חברת גלקון היא מובילה עולמית בפיתוח, ייצור ושיווק של בקרי השקייה ומערכות השקייה לשוק הגינון הפרטי, לשוק הגינון הציבורי ולשוק ההשקייה החקלאית. ההכרה העולמית של גלקון ניתנה לה בזכות פיתוח מוצרים איכותיים העומדים, במשך שנים ארוכות, בתנאי סביבה ומזג אויר משתנים וקיצוניים.

גלקון הוקמה בשנת 1983 על ידי קיבוץ כפר בלום, המחזיק ברוב מניותיה עד היום.

החברה מוכרת את מוצריה באמצעות חברות בנות, משרדים ומפיצים בלמעלה משישים מדינות ברחבי העולם.

לפרטים נוספים לחץ לצפייה בסרטון

 

 

 

לפרטים נוספים: מעיין משה, מנהלת תקשורת שיווקית,  גלקון. דוא"ל: Maayan@Galcon.co.il נייד: 054-7948818