בעיה בהצגת דוא"ל זה? צפו בגרסה מקוונת

כפר בלום

דף הבית | צרו קשר | רשימת ניוזלטרים

לוגו האתר

סיכום הנהלת אגש"ח,תוכנית חג סוכות, כסאות נעלמים, צוות מועדון לחבר,שתיים סוכר חוזר ועוד
f10_title
ברכה שנישא/חנן שדמי

ברכה שנשא לכל ידידינו
לשנה הקרבה ובאה
כדאי לאחל אותה גם לעצמנו
פשוטה, צנועה ונאה
שנהיה טובים יותר משהיינו
ושנעשה מעשים טובים יותר משעשינו
אם נאהב יותר משנשנא
זה יהיה פשוט נפלא
ואם כל אחד באמת יעשה אשר יכול
ודאי שתהיה שנה טובה לכל.

*בתמונה: מורן טינסקי ב"כותל של כפר בלום" בהכנות לקראת ערב שירה בציבור שיתקיים שם בערב חג ראשון של סוכות (לתוכנית החג לחצו כאן).

דפי מידע - גיליון 123

סיכום הנהלת אגש"ח, סיכום פעילות קיץ באכסניית ספורטים, תוכנית חג סוכות, תודות לצוות חג ראש השנה, כסאות נעלמים ועוד.
לגיליון

סיכום ישיבת הנהלת אגש"ח 1567 (25/15) מיום 20.9.2015

מינוי נציג הקיבוץ כמועמד להנהלת אגודת המים של הגליל, יונתן פורת פורש מהנהלת האגש"ח, בחירת מנהל/ת לכלבו ופניה של דינה אבני להיקבר בכפר בלום.

למידע נוסף

סוכות

תוכנית החג המלאה.
למידע נוסף

חיסוני שפעת

ההמלצה היא לכל הציבור להתחסן כולל ילדים, תינוקות, נשים בהריון וכמובן חולים כרוניים. אנו מזמינים את כולם למרפאה, בכל יום בשעות הקבלה, לקבלת החיסון. הורים אשר מעוניינים להזמין חיסוני שפעת עבור ילדיהם בתרסיס לאף , ניתן להתקשר למרפאה ולהרשם. בברכת בריאות טובה-צוות המרפאה.

מכרז לבחירת נציגי ציבור להנהלה הכלכלית

בהתאם להחלטת האסיפה מיום ה 8.9.15 - ייבחרו להנהלה הכלכלית 5 חברים - כנציגי הציבור. לפי החלטת האסיפה - לפחות שניים יהיו בני הדור השלישי. חברים המעוניינים להציג את מועמדותם יגישו את הצעתם כתב ליוסי - עד לתאריך ה 8.10.15.
חבר המעוניין להציע חבר אחר - יוכל לעשות זאת לאחר קבלת הסכמה של המועמד.
בחירת נציגי הציבור תיעשה בקלפי. בברכה מועדים לשמחה - יוסי טל.

צוות "המועדון לחבר"

נכון להיום הוקם צוות לתחזוק "מועדון החבר". הצוות כולל את רחל דיין, שרון ביתן ויונתן פורת-מרכז הצוות. אנחנו כצוות רואים את חשיבותו של המועדון כשרות הקהילה מטף ועד זקן. המועדון הוא נכס יקר תרתי משמע ואנחנו החלטנו להירתם למשימת השמירה והתחזוק שלו.
נשמח מאד אם בעקבות צוות התחזוק שקם, יקום צוות הפעלה שיעסוק בתכנים וימלא את המועדון להנאת כולנו. בקרוב נצא עם אמנת שרות כתובה העוסקת בסדר וניקיון המועדון. בכל הקשור להזמנת אירוע אנא פנו ליונתן פורת.טלפון נייד: 0547948462
ניתן גם לפנות לרחל דיין ושרון ביתן. בברכת חתימה טובה-צוות המועדון.כסאות שנלקחים מהציוד שמושכר לחג

כמו בכל שנה, גם השנה השכרנו ציוד למסיבת ראש השנה מחברת השכרה. עוד לפני סידור השולחנות והכיסאות על הדשא, נעלמו 16 כסאות ששייכים לחברה.אחרי החג נעלמו עוד 3 כיסאות.  בסך הכל – 19  כיסאות של חברת ההשכרה חסרים!! זה גורם לנו אי נעימות גדולה מול החברה, ומחייב אותנו לשלם מאות שקלים. מי שלקח כסאות לצורך אירוע פרטי ושכח, או התעצל להחזיר אותם – מתבקש בכל לשון של בקשה להחזיר אותם בלי "פדיחות", ולהניח אותם צמוד לדלת "המפתח". בתודה מראש על ההבנה וגילוי אזרחות טובה.
זהר אפרתי.

חבורה מטיילת-בנימינה זיכרון יעקב ומה שביניהם

נפגוש בקהילה מעניינת, קהילת בית-אל בזיכרון, שם נטעם לחמנייה ממאפיית הבית. נמשיך לחנות המאפייה ניתן יהיה לרכוש עוגות, מאפים, ריבות, מלאכות-יד וכריות. נחצה את עמק הכרמים (טוסקנה הישראלית) אל נקבות מים חצובות בפארק אלונה, נשמע בעזרת מצגת מי וכיצד חצב ובנה את מערכת הובלת המים לעיר הגדולה קיסריה. נרד לנקבה ונהלך בה במים זורמים עד לגובה המפשעה. במקום מלתחות להחלפת בגד-ים ונעלים רטובים.
חוויה שאין להחמיצה להיות בבטן האדמה. להמשך הכנסו ללינק המצורף...
למידע נוסף

גן המשחקים "רימון"

ביום שישי, 2.10.2015 בשעה: 16.00 נחנוך את גן המשחקים המשודרג ע"ש פנחס רימון בטקס הסרת הלוט מעל שלט הגן. הגן שודרג הודות לתרומתם הנדיבה של בוגרי הכיתה האמריקאית. כולם מוזמנים!
והזמנה מיוחדת לילדים: אנא הגיעו גם אתם, השתתפו בצילום האירוע ותהנו מקרטיב מתוק לסיום.
חג-שמח,
משפחת רימון

שלומית בונה סוכה? אז מישהו צריך לקשט אותה

חגיגה ססגונית של יצירות נייר שישדרגו את הסוכה, יהממו את האושפיזין, יעסיקו את הילדים, ובעיקר יחזירו אתנו לימים הטובים שבהם עשינו לבד קישוטים לחג. מתוך כתבה ב"לאשה".
צילום: אורית זילברמן.
למידע נוסף

הסרה מרשימת התפוצה

כפר בלום -
http://www.kbm.org.il/

מידעון מופעל על ידי
מגוון אפקט