כניסת חברים

קייקי כפר בלום


קייקי כפר בלום מציעים רפטינג ושייט קייקים במגוון מסלולים:

מסלול משפחות: שייט קייקים על החצבני והירדן, כשבמסלול זה ישנו מפל חוויתי במיוחד. השייט במסלול זה מתאים לכל המשפחה, המסלול עובר דרך מתפתלת עם צמחחית נחל עבותה ונמשך כשעה ורבע.

המסלול הארוך בגליל: מסלול הרפתקאות: שייט קייקים מגן הצפון ועד לכפר בלום. המסלול כולל מקטעים רגועים ומהירים ונמשך כשעתיים וחצי (כשמונה ק"מ).

מסלול לקטנטנים: שייט יחודי המיועד לילדים מגילאי שנתיים עד חמש. מומלץ לבדוק את זמני הפעילות.

אטרקציות ופעילויות
טופרופ: פעילות הנמשכת כשעתיים וכוללת: מגוון גשרי חבלים בדרגות קושי אתגרי שונות: רשת מארינס, גשר סנדות, גשר קורות, גשר הימלאיה ועוד, ירי חץ וקשת, אומגה ענקית לירדן באורך 90 מטר,
קיר טיפוס דמוי סלע טבעי המתנשא לגובה 12 מטרים.
טיולי אופניים: שפע מסלולים לכל המשפחה לאורך החצבני והירדן.
 
ימי כיף לקבוצות
קייקי כפר בלום פועלים בהפקתם וארגונם של ימי נופש וכיף בגליל:
אנחנו מעמידים לפניכם היצע רחב של ימי כיף ופעילויות לקבוצות ולוועדי עובדים.
לרשות הקבוצה יעמוד צוות מהימן ומקצועי, בעל נסיון מקיף ועשיר בהפקת אירועים המתאימים לכל גיל ותקציב. כגון קבלת פנים, טיולי טרקטורנים, טיולי אופניים, טופרופ, שיט בשלל מסלולים, הפעלות לילדים,
פיתות על טאבון, סנדוויץ'-בר, ארוחות בשטח (ברביקיו), ארוחות לתלמידים ועוד.
חאפלת מאפים: ארוחת מאפים הנאפים בטאבון לעיני הסועדים, במדשאות הענק באתר או בבקתה על גדות הנחל. (לקבוצות בלבד).
אתגר בנהר: פעילות גיבוש מרתקת ומאתגרת המשלבת בודי רפטינג, אופניים ומים, חציית נחלים, שיט ועוד.
**את כל הפעילויות יש לתאם מראש

קמפינג
חניון ירדן הינו חניון בעל מדשאות רחבות ידיים, מלא צל ועם פינות פיקניק וברביקיו רבות, מה שעושה אותו מתאים במיוחד לקמפינג ולינת שטח חוויתית.
לרשתוכם יעמדו מגוון שירותים: אבטחה, לוקרים, מזנון, מים חמים, נקודות חשמל, תאורה וברזיות.
שעות פתיחה: 09:30-16:00


מתי פתוח?
מסלול רגיל/טופרופ: 9:30-16:00, מסלול ארוך: 10:00-14:00.
חודשים אפריל - אוקטובר: 09:00-16:30.
חודשים יולי - אוגוסט: 09:00-17:00.
בחורף: בתיאום טלפוני.


איך מגיעים?
מצפון לקיבוץ כפר בלום.
כ-25 דקות נסיעה צפונה מראש פינה.


על המקום
קייקי כפר בלום נמצאים בקיבוץ כפר בלום שבאצבע הגליל. ממזרח לעיר קרית שמונה. קצת אינפורמציה על הקיבוץ המארח: הקיבוץ מצוי בתחום השיפוט המוניציפלי של מועצה אזורית גליל עליון. מקימי הקיבוץ היו עולים מאנגליה, בוגרי תנועת "הבונים" ועולים מאסטוניה, ליטא ולטביה מתנועת "נצ"ח". הקיבוץ כונה הקיבוץ האנגלו-בלטי וזאת בשל מוצאם של מייסדיו. בשנת 1943 הקיבוץ עלה על הקרקע בעמק החולה ונקרא על שמו של לאון בלום שהיה ראש ממשלת צרפת בין השנים 1936-1939. כלכלת הקיבוץ מתבססת על חקלאות, תעשיה ותיירות. בקיבוץ גדלים גידולי שדה, מטעים שונים, רפת ולולים. מפעל לייצור מערכות בקרה להשקיה ומפעל ללוחות חשמל ובקרה מהווים את פלח התעשייה בעוגת הפרנסה של הקיבוץ. בתחום התיירות יש בקיבוץ מלון המארח את המטיילים באזור ואת המבקרים במוקדי האטרקציות שבגליל העליון. בנוסף, מתקיים מדי שנה בכפר בלום פסטיבל ימי המוסיקה בגליל העליון. בקיבוץ ישנו גם בית טבע ובו אוסף של צמחים ובעלי חיים מעמק החולה אך נראה כי יותר מכל מזוהה הקיבוץ עם שיט הקייקים המפורסם שהוא מציע. קייקי כפר בלום הפכו כבר ברבות השנים לשם שני לקיבוץ. מיקומו של הקיבוץ בסמוך לנהר הירדן מסביר את קיומו של שיט קייקים חווייתי לאורכו של הנהר. כפר בלום יושב באחד האזורים היפים ביותר שנתברכה בהם ארץ ישראל. מסביב לקיבוץ טלואה הקרקע בטלאים טלאים של שטחים חקלאיים בצורות גיאומטריות שונות, בגוונים שונים של חום וכן גם בגוונים רבים של ירוק. התמונה המתקבלת מרהיבה ומהפנטת. קייקי כפר בלום מציעים לרשותכם את המבחר הגדול ביותר של כל השיט. מסלולי השיט הינם מסלולים ירוקים ונקיים ובפניכם עומדות אפשרויות שיט ברמות קושי משתנות. דמיינו לעצמכם שיט אתגרי או שיט מהנה ומרגש לכל בני המשפחה. אתם חווים את הטבע בלי תיווך וזוכים למגע אמיתי עם המים הניתזים אליכם מכל עבר, כשמולכם הנוף היפה, הפסטורלי והציורי של גדות הירדן והחצבאני. חלקכם חותרים במלוא המרץ ומרגישים כי כל כובד המסע מונח על הכתפיים שלכם וחלקכם עושים רק "כאילו" וסומכים על המדריך ועל בעלי הזרועות החזקות שבקייק. המשותף לכולכם: צרחות אושר בכל פעם שהקייק נתקע בסלע או בכל פעם שהמים מרטיבים את לשד עצמותיכם ומאפשרים לכם להשתחרר מכל הלחץ והמתח של שגרת היומיום האפורה. גולת הכותרת: מפל מים! להתראות באתר קייקי כפר בלום !

 

 

 

גלריית תמונות